پخش زنده ها

خرید اشتراک 1 ماهReviewed by Pegah System on Sep 6Rating: 5.0

نمایش یک نتیجه

روش نمایش
 • خرید اشتراک 1 ماه ۱۵,۰۰۰ تومان

  ویژگی های محصول

  شما با خرید اشتراک 1 ماه می توانید تمام رویدادهای UFC و بوکس و کیک بوکسینگ به صورت زنده و به صورت HD تماشا کنید! دوستان عزیز ، با پرداخت این مبلغ به رشد و توسعه این سایت کمک خواهید کرد تا بتوانیم تمام رویدادهای حرفه ای جهان به صورت زنده پخش کنیم. حتما عضو سایت شوید و تلفن و ایمیل واقعی خودتون وارد کنید.
 • رویداد بزرگ UFC 249 بامداد یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۹ ۵,۰۰۰ تومان

  ویژگی های محصول

  رویداد بزرگ UFC 249 بامداد یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 برگزار خواهد شد. در مهمترین و حساس ترین مبارزه رویداد یو اف سی 249 تونی فرگوسن (25-3) و جاستین گِیجی (21-2) بر سر کمربند قهرمانی موقت دسته سبک وزن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. دوستان عزیز ، با پرداخت این مبلغ به رشد و توسعه این سایت کمک خواهید کرد تا بتوانیم تمام رویدادهای حرفه ای جهان به صورت زنده پخش کنیم. حتما عضو سایت شوید و تلفن و ایمیل واقعی خودتون وارد کنید.
 • سینا کریمیان قهرمان ایرانی K-1 در مقابل آیتاکا ریو ۵,۰۰۰ تومان

  ویژگی های محصول

  اولین رویداد سازمان K-1 ژاپن موسوم به K'Festa 3 یکشنبه سوم فروردین 99 (22 مارس 2020) و به میزبانی ورزشگاه بزرگ "سایتاما سوپر آرنا" ژاپن برگزار خواهد شد. در یکی از مبارزات مهم این مسابقات سینا کریمیان قهرمان ایرانی دسته کروزرویت (90 کیلوگرم) K-1 برای دفاع از عنوان قهرمانی خود به مصاف آیتاکا ریو از ژاپن خواهد رفت. سینا و ریو یک بار در سال گذشته و در رویداد K-1 WORLD GP 2019 در اوساکا با هم مبارزه داشتند که در آن مبارزه فایتر ژاپنی با ناک اوت بر کریمیان پیروز شد. پس از آن اتفاق کریمیان بر آن شد تا انتقام شکست برابر آیتاکا ریو را با در میان گذاشتن کمربند قهرمانی خود بگیرد. ریو هم برای این ریمچ اعلام آمادگی کرد و اکنون زمان برگزاری این نبرد حساس هم مشخص شده است.
جستجوی پیشرفته
طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز