آزمون بزرگ مبارز ایرانی در وان چمپیونشیپ

مبارز شکست ناپذیر ایرانی در هفته ۳۴ مسابقات “مبارزات جمعه” سازمان وان چمپیونشیپ به مصاف ورزشکاری از تایلند می‌رود.

16:40 06/شهریور/1402
شناسه خبر: ۸۸۵۶

محمد سیاسرانی، مبارز ایرانی روز جمعه ۳۱ شهریورماه در سخت‌ترین آزمون خود در مسابقات سازمان وان چمپیوینشیپ به مصاف “سیتیچای سیتسونگ پینونگ” می‌رود. “سیاسرانی” و “سیتیچای” در هفته ۳۴ رقابت‌های “مبارزات جمعه” با هم پیکار خواهند کرد.

مبارز ۲۱ ساله ایرانی در هر سه بازی اخیر خود برنده از میدان خارج شده است. این ورزشکار ایرانی در اولین مبارزه خود در دی ماه سال گذشته با تصمیم اکثریت داوران، “آواتار پی کی سینچای” تایلندی را شکست داد. او سپس موفق شد حریف مراکشی خود “محمد بوتاسا” را از پیش روی بردارد و در  آخرین بازی خود “ساتانفه” را برد.

در همین حال، “سیتیچای” دو برد مقابل ورزشکاران “ادی آباسولو” آمریکایی و همچنین “بوتاسا” به دست آورده است.

این بازیکن ۳۱ ساله تنها در دو مبارزه مقابل “چنگیز آلازوف” و “سوپربون سینگها ماوین” شکست خورده است. او ورزشکار قدرتمند در تاریخچه مسابقاتی خود مقابل ورزشکاران قدرتمندی به برتری دست یافته است.

سیاسرانی امیدوار است در مقابل حریف باتجربه‌ تایلندی خود یک برد بسیار خوب را به دست آورد تا با چهار برد متوالی در این پیکارها به دومین ورزشکار ایرانی شکست ناپذیر این سازمان تبدیل شود. هفته گذشته فریار امینی پور ۲۳ ساله موفق شد “پونگسیری پی کی سانچای” را شکست دهد و رکورد ONE خود را به ۴ بازی و ۴ برد برساند.

«مبارزات جمعه» سازمان وان چمپیونشیپ ONE Friday Fights مجموعه‌ای از رویدادهای هنرهای رزمی ترکیبی است که هر جمعه ساعت ۱۶ به وقت ایران در ورزشگاه لومپینی بانکوک تایلند برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز