پریرا با ناک‌اوت کردن پروهاسکا ، UFC 303 را نجات داد!

هنردی سهودو علیرغم پیروزی الکس پریرا در UFC 303، هنوز قانع نشده‌است و می‌گوید:” او درباره جان جونز صحبت نمی‌کند؛ چون فکر می‌کنم او می‌داند…”

20:38 12/تیر/1403
شناسه خبر: ۹۴۰۲

الکس پریرا با آسیب حداقلی از اکتاگون خارج شد و هواداران در حال حاضر، در حال بحث در مورد مبارزه بعدی او هستند.

در دسته نیمه‌ سنگین‌وزن، به نظر می‌رسد تنها مبارزه‌ای که می‌تواتد بر سر عنوان قهرمانی ادعایی داشته باشد، محمد آنکالایف است. با این حال تعداد بیشتری از هواداران می‌خواهند که الکس پریرا به یک وزن بالاتر برود و یک مبارزه فوق‌العاده با جان جونز یا تام اسپینال داشته باشد.

به جز باخت به اسرائیل آدسانیا، الکس پریرا در یو اف سی کاملا شکست‌ناپذیر به نظر می‌رسد. آیا او واقعا به این خوبی است یا هنوز باید در برابر یک کشتی‌گیر برتر به‌طور جدی آزموده شود؟ در ادامه نظر هنری سهودو در این باره آمده است:

هنری سهودو انتظار دارد که الکس پریرا قبل از مبارزه با جان جونز، با یک کشتی‌گیر همه فن حریف مبارزه کند.

در قسمت اخیر برنامه Pound 4 Pound با کامارو و هنری، قهرمانان سابق یو اف سی رویداد اصلی UFC 303 را مورد بحث قرار دادند. “تریپل سی” به این برزیلی تبریک گفت اما سریعا به این اشاره کرد که نتیجه غیرمنتظره نبود؛ زیرا مبارزه به زمین کشیده نشد.

به گفته سهودو، پروهاسکا باید از مبارزه روی پاها اجتناب می‌کرد؛ زیرا الکس پریرا همیشه در این زمینه برتری خواهد داشت. او همچنین معتقد است که این قهرمان دسته نیمه‌سنگین‌وزن یو اف سی هنوز نیاز دارد که یک کشتی‌گیر برجسته مانند آنکالایف را شکست دهد تا توانمندی همه‌جانبه خود را ثابت کند.

تا زمانی که الکس پریرا واقعا با کسی مثل آنکالایف مبارزه نکند، نمی‌توانم بگویم “حله، این پسر یه…” منظورم این است که آیا او واقعا سطح بالاست؟ بله صددرصد؛ اما آیا می‌تواند از پس یک کشتی‌گیر همه‌ فن حریف بربیاید؟ آیا می‌تواند با کسی بجنگد که می‌خواهد فنون کشتی را وارد مبارزه کند

سهودو ادعا می‌کند که الکس پریرا درباره مبارزه با جان جونز صحبت نمی‌کند؛ زیرا این مبارزه مورد علاقه او نیست. به همین دلیل این قهرمان سابق یو اف سی در هیجان آن است که برای اولین بار، مبارزه الکس پریرا با انکالایف در دسته وزنی نیمه‌سنگین را ببیند. “هرچند که الکس پریرا درباره جان جونز صحبت نمی‌کند؛ به این دلیل است که من فکر می‌کنم او می‌داند جان جونز یک مزیت ویژه دارد و آن هم مهارت کشتی‌گیری است اما با این حال من می‌خواهم مبارزه او را با آنکالایف ببینم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز