استکی: با ادامه این روند هیچ فایتری در MMA حریف علی‌اکبری نیست!

مربی اختصاصی امیر علی اکبری معتقد است با ادامه این روند هیچ فایتری نمی‌تواند مقابل این قهرمان ایرانی حرفی برای گفتن داشته باشد.

11:33 16/اسفند/1402
شناسه خبر: ۹۱۶۸

علیرضا استکی در گفت‌وگوی، درباره مبارزه حساس امیر علی اکبری که با پیروزی فایتر کشورمان همراه بود، اظهار داشت: اینکه مردم به برد‌های علی اکبری عادت کرده اند خوب است، اما این موضوع سختی‌های مسیر ما را دوچندان می‌کند. مبارزه مقابل آرجان بولار هندی خیلی سخت بود، چون او فقط یک شکست آن هم مقابل مالاخین داشت و ۱۲ مبارزه را با برد پشت سر گذاشته بود. او یکی از بدقلق‌ترین فایتر‌هایی بود که تاحالا دیده بودم و زمان زیادی برای آنالیزش گذاشته بودیم که خداراشکر به ثمر نشست.

وی افزود: سر این فایتر نسبت به بدنش کوچک بود و ضربات به خوبی روی صورتش نمینشست. از طرفی در کشتی هم دستی بر آتش داشت و کلا خیلی سخت میشد به او ضربه زد، اما دیدید که امیر بلایی سرش آورد تا او فقط فرار کند و آخر سر هم توسط داور اخراج شد.

مربی MMA علی اکبری درباره میزان آسیب دیدگی فایتر کشورمان گفت: بولار آنقدر از ضربات خطا استفاده کرد که در نهایت یک آسیب جزیی به صورت امیر وارد کرد. البته مشکل خاصی وجود ندارد و بزودی این مصدومیت برطرف می‌شود تا پس از ریکاوری، تمرینات را از سر بگیریم و برای بهترین نتایج آماده شویم.

استکی در خصوص رسیدن به کمربند قهرمانی تصریح کرد: نمی‌دانیم تاریخ دقیق مبارزه‌ای که برای کمربند قهرمانی است، چه زمانی خواهد بود، اما ما آماده هستیم و اگر امیر با همین فرمان پیش برود هیچ فایتری در MMA حریفش نیست. می‌خواهیم تمام مبارزات را در سازمان «وان چمپیونشیپ» با پیروزی پشت سر بگذاریم. هر چند کار سختی است اما کار نشد ندارد و انشاالله در این مسیر موفق خواهیم بود.

وی ادامه داد: کمربند قهرمانی می‌تواند برای هر فایتری افتخار بسیار بزرگی به حساب بیاید اما این هم پایان کار نیست، چون در این رشته همیشه یک اتفاق بزرگتر و بهتر وجود دارد. ما هنوز به پله آخر نرسیدیم و انشاالله با ممارست و کار بیشتر بتوانیم توقعات را برآورده کنیم و در این مسیر به دعای خیر مردم هم نیاز داریم.

استکی در پایان در خصوص دوستیش با زنده یاد حسن استکی گفت: حسن استکی از اقوام نزدیک ما بود که هنوز رفتنش را باور ندارم. او یکی از بااخلاق‌ترین فوتبالیست‌ها و مربیانی بودم که در اصفهان فعالیت می‌کرد و امیدوارم روحش در آرامش باشد و برای بازماندگانش آرزوی صبر و شکیبایی دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز