بازگشت کانر مک گرگور به سبک وزن / مبارزه احتمالی با دیاز

مربی کانر از بازگشت شاگردش به دسته ی سبک وزن و مبارزه احتمالی با دیاز خبر داد.

21:08 07/شهریور/1401
شناسه خبر: ۷۶۷۴

«جان کاوانا» مربی کانر مک گرگور گفت که کاهش وزن اسطوره یو اف سی زیاد سخت نخواهد بود و او بزودی به هشت ضلعی باز خواهد گشت.

بنابراین به نظر میرسد اگر ایرلندی پر طرفدار به دسته سبک وزن ۱۵۵ پوندی UFC بازگردد، باید تلاش بیشتری برای کاهش وزن داشته باشد؛ اما مربی او، جان کاوانا، فکر می‌کند که شاگردش می‌تواند این کار را انجام دهد، زیرا قبلا چندین بار مک گرگور را دیده است که بدنش را تغییر داده است.

کاوانا در این باره گفت: «فکر نمی‌کنم صادقانه بگوییم کار سختی نیست! او در گذشته کاهش وزن بسیار چشمگیری داشته است. به نظر می رسد ۱۵۵ پوند با هیکل او مطابقت دارد، در حال حاضر بله، دسته «سبک وزن» بیشتر مناسب است، اما در تابستان آینده که آماده بازگشت است، وزن او دوباره پایین خواهد آمد.»

هنوز مشخص نیست که مک گرگور پس از بازگشت با چه کسی روبرو می شود، اما مربی وی ،«دیاز» را گزینه احتمالی می داند. او گفت: من فقط برای دیدن او در آنجا هیجان زده هستم. این همیشه یک موقعیت بزرگ است، چیزی شبیه به مبارزه مک گرگور نیست. واقعاً مهم نیست که نامی را بگویید و هیجان انگیز است، اما احتمالاً سه گانه دیاز مورد علاقه طرفداران خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز