دوس آنجوس جواب بدنام ایرلندی را داد!

رافائل دوس آنجوس نسبت به اظهارات جدید کانر مک گرگور واکنش نشان داد.

14:33 01/خرداد/1398
شناسه خبر: ۱۱۷۳

به گزارش پایگاه خبری mma.ir ، کانر مک گرگور ، فایتر بدنام ایرلندی که همیشه دنبال حاشیه بوده و در فحاشی و رفتار های غیر اخلاقی مشهور می باشد،این بار دوس آنجوس را هدف قرار داده است.کانر و رافائل قرار بود سه سال قبل با یکدیگر مبارزه کنند اما،به دلیل شکستگی پای دوس آنجوس،او از این رویارویی انصراف داد و یو اف سی فایتر دیگری را جایگزین رافائل کرد.
اما به نظر می رسد بعد از پیروزی دوس آنجوس در یو اف سی راچستر و سر وصدای زیاد رسانه ای،کانر دست به شیطنت های در فضای مجازی زده است.

او در جواب یک هوادار که در مورد مبارزه او با دوس آنجوس پرسیده بود نوشت:” ما جوابش را هرگز نفهمیدیم ،دوس آنجوس با انگشتی شکسته این موقعیت را از دست داد”.

اما طولی نکشید که دوس آنجوس ،به نوشته های کانر واکنش نشان داد: “پای شکسته یکی از ابزارها در کار من محسوب می شود. مصدومیت حریفان را مسخره کردن، نشان دهنده شخصیت تو است. شب ها هنگام خواب به این موضوع فکر می کنی که اگر با هم بازی می کردیم ،چگونه با این پا جوابت را می دادم”. دوس آنجوس در پایان با اشاره به ثروت کانر نوشت: “بجای اینکه پای شکسته شده من را مسخره کنی ،از ثروتی که داری لذت ببر ،وقتی آن آب قهوه ای بدون ارزشت را می نوشی”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز