مبارزه ادواردز و چیمائف باز هم لغو شد!

حمزه چیمائف به دلیل ادامه دار شدن عوارض بیماری کووید ۱۹ مجبور به کناره گیری از مبارزه با لیون ادواردز شد.

22:04 24/بهمن/1399
شناسه خبر: ۶۴۲۷

به گزارش mma.ir ، قطعاً طرفداران پر و پا قرص ام ام ای داستان مبارزه طلسم شده حبیب نورماگومدوف و تونی فرگوسن را به خوبی می دانند. مبارزه ای که هر بار یو اف سی سعی در برگزاری آن داشت با مشکل مواجه شد و درنهایت هیچوقت سر و شکل نگرفت. حالا مبارزه لیون ادورادز و حمزه چیمائف تقریباً به چنین سرنوشتی دچار شده و ما را به یاد آن جریان می اندازد.

دِینا وایت رئیس یو اف سی در گفتگوی اخیرش با ESPN از کنسل شدن مبارزه لیون ادواردز و حمزه چیمائف در رویداد یو اف سی وگاس ۲۱ خبر داد. مبارزه ای که قرار بود ۱۳ مارس ۲۰۲۱ برگزار شود ولی به دلیل طولانی شدن عوارض ناشی از بیماری کرونا در بدن چیمائف بار دیگر لغو شد.

چیمائف و ادواردز اولین بار قرار بود در ۱۹ دسامبر ۲۰۲۰ به مصاف هم بروند که با مثبت شدن تست کرونا ادواردز، مبارزه کنسل شد. یو اف سی این مجدداً این مبارزه را برای یک ماه بعد برنامه ریزی کرد که این بار چیمائف به کووید ۱۹ مبتلا شده بود و مبارزه مجدداً کنسل شد و حالا برای بار سوم باز هم به دلیل طولانی شدن عوارض بیماری کرونا در بدن چیمائف مبارزه کنسل می شود.

با توجه به این شرایط به نظر می رسد که ادواردز در مبارزه بعدی خود سراغ حریف دیگری به جز چیمائف برود‌. چراکه او از اواسط سال ۲۰۱۹ و پس از غلبه بر دوس آنجوس در هیچ مبارزه ای حضور نداشته و طولانی تر شدن این روند قطعاً به ضرر او خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز