رئیس تسلیم نمی شود؟!

دِینا وایت: “گفته بودم این مبارزه پابرجاست پس خواهد بود.”

10:04 14/فروردین/1399
شناسه خبر: ۵۱۱۵

به گزارش mma.ir ، حبیب نورماگومدوف قهرمان حال حاضر سبک وزن یو اف سی همچنان به دنبال یافتن راهی برای خروج از روسیه است تا در مبارزه اش برابر تونی فرگوسن در تاریخ ۱۸ آپریل که البته جایش هم هنوز مشخص نیست حاضر شود.
اما اگر عقاب توانایی پرواز و خروج از روسیه را نداشته باشد هم UFC 249 انجام خواهد شد و به گفت وایت چرخ این رویداد با و یا بدون حبیب می بایست بچرخد. و هیچ مانعی توانایی جلوگیری از شکل گیری این رویداد را نخواهد داشت.
“این روزها هر وقت از خواب بیدار می شوم دنیا دوباره کاملاً تغییر کرده و هر چیزی که من و کارمندانم روز قبلش برنامه ریزی کرده بودیم از هم می پاشد. این عیناً امروز هم برای ما اتفاق افتاد. من بیدار شدم و فهمیدم که حبیب در روسیه است و مقامات آنجا ورود و خروج از کشور را ممنوع کرده اند. همین الان که دارم با شما صحبت می کنم باید بگویم آدم هایی را دارم که دارند روی این قضیه کار می کنند. گوش کنید من قاطعانه تسلیم نشدنی هستم و وقتی گفتم این مبارزه برگزار می شود یعنی برگزار خواهد شد.”
اگر چه هنوز برگزاری UFC 249 در هاله ای از ابهام قرار دارد و رسانه ها پیشتر از لغو مبارزه حبیب و تونی می گویند ولی وایت می گوید که مبارزه بر قوت خود پابرجاست و آب به آسیاب رسانه ها نمی ریزد.
“من عیناً به آنها گفتم که بروید و خودتان را بکشید ولی من شما نمی گویم که چه کاری می کنم و کجا آن را برگزار می کنم اما این را بدانید که این مبارزه ۱۸ آپریل روی یک جایی از این سیاره لعنتی برگزار می شود. و وقتی نیاز شد که شما جایش را بدانید اجازه می دهم که بدانید.”

یک پاسخ به “رئیس تسلیم نمی شود؟!”

  1. فواد گفت:

    امروز ۲۲ آپریل و سوم اردیبهشت ۹۹ هست و این مسابقه برگزار نشد ! خبیب از مبارزه کردن وحشت داره و می‌ترسه کمربند رو واگذار کنه و قطعا این ترس باعث واگذاری کمربند هم خواهد شد . خبیب لیاقت این کمربند رو نداره، هم ری مچ مقابل مک گرگور رو رد کرد چون وحشت داشت از باخت ، هم از فایت مقابل تونی فرگوسن وحشت داره چون خروج از روسیه رو بهونه قرار داد .در هر صورت تاریخ از خبیب نورماگومدوف به عنوان یک ترسوی بزرگ و بی لیاقت یاد خواهد کرد . شرم اوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز