مبارزه ام برابر آدسانیا خیلی سریع و شیرین تمام خواهد شد!

رابرت ویتاکر یک مبارزه یک طرفه برابر اسرائیل آدسانیا را تضمین کرد.

20:33 31/فروردین/1398
شناسه خبر: ۷۶۹

به گزارش پایگاه خبری mma.ir ، عملکرد اسرائیل آدسانیا ستاره دسته میان وزن و قهرمان موقت این وزن در رویداد UFC 236 مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به MMA قرار گرفته است ولی رابرت ویتاکر قهرمان کنونی میان وزن گویا زیاد تحت تاثیر او قرار نگرفته است. ‘دروگر’ معتقد است که می تواند خیلی سریع و یک طرفه آدسانیا را شکست دهد.
“مبارزه فوق العاده ای بود. او شجاعت بسیاری از خودش نشان داد و از نظر فنی هم شگفت انگیز بود. اما او ضربه خورد و آسیب دید. اگر گاستلوم توانست به او ضربه بزند و به وی آسیب برساند پس من هم می توانم به او ضربه بزنم و آسیب برسانم. طبیعتاً من نمی گویم مبارزه با آدسانیا یک مبارزه خیلی آسان برای من خواهد بود ، من فقط معتقدم از نظر استایل مبارزه او حریف مناسبی برای من است. من همواره خواهان مبارزه با او بودم. جنگی بین ما در کار نخواهد بود نه برای او نه برای من! این یک مبارزه کوتاه و با نتیجه شیرین است. من این را ضمانت می کنم که یک مبارزه یک طرفه را شاهد خواهید بود.”
اگر چه هنوز به طور رسمی زمان و مکان مبارزه رابرت ویتاکر و اسرائیل آدسانیا اعلام نشده اما انتظار می رود به زودی شاهد خبر رسمی از جانب UFC باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز